UPIS U PRIPREMNE I 1. RAZREDE SREDNJE ŠKOLE

Autor: Administrator , 11. 7. 2014.

VAŽNA OBAVIJEST

14. srpnja 2014. godine

od 10:00-15:00 sati

kandidati koji su prošli na audicijama za upis u pripremni i 1. razred srednje u Školu suvremenog plesa Ane Maletić dostavljaju:

1. liječničku svjedodžbu medicine rada (nakon obavljenog pregleda kod specijaliste ortopeda),

2. isprinatni (iz aplikacije e-upisi) i potpisani obrazac o upisu u pripremni/1. razred srednje škole (upisnice).

U privitku ovoj obavijesti nalazi se upisnica (različita od one navedene pod t. 2) i ugovor o iznosu participacije za školsku godinu 2014./2015. Ove privitke molimo da isprintate, ispunite (upisnica u jednom, a ugovor u dva primjerka), potpišete (roditelji/skrbnici) i dostavite s dokumentacijom navedenom pod 1. i 2. Iznos upisnine je 100,00 kuna koja se plaća prilikom upisa u Školi.