POPRAVNI ISPIT IZ NASTAVNIH PREDMETA SUVREMENA PLESNA TEHNIKA, OSNOVE KOREOGRAFSKE KOMPOZICIJE i RITMIKA

Autor: Administrator , 19. 8. 2014.

Popravni ispit iz nastavnog predmeta SUVREMENA PLESNA TEHNIKA (nastavnica Adrijana Barbarić Pevek) održat će se u ponedjeljak, 25. 8. 2014. u 10 sati.

Popravni ispit iz nastavnog predmeta OSNOVE KOREOGRAFSKE KOMPOZICIJE (nastavnica Gordana Svetopetrić)) održat će se u srijedu, 27.08.2014. u 10 sati.

Popravni ispit iz nastavnog predmeta SUVREMENA PLESNA TEHNIKA (nastavnica Renata Vraneković) održat će se u srijedu, 27. 8. 2014. u 12 sati.

Popravni ispit iz nastavnog predmeta RITMIKA (nastavnica Tanja Ivančić) održat će se u srijedu, 27. 8. 2014. u 12 sati.