PONIŠTENJE NATJEČAJA ZA RADNO MJESTO KOREPETITOR/ICA

Autor: Administrator , 30. 1. 2015.

ŠKOLA SUVREMENOG PLESA

ANE MALETIĆ

LAGINJINA 13, ZAGREB

KLASA: 112-02/15-01/13
URBROJ:  251-289-15-01-13

Zagreb, 30. siječnja 2015.

Temeljem članka 53. Statuta Škole suvremenog plesa Ane Maletić u Zagrebu ravnateljica Škole donosi

O D L U K U

o poništenju natječaja za radno mjesto
korepetitor/ica

I.

Poništava se natječaj za radno mjesto korepetitor/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme objavljen dana 19. siječnja 2014.

II.

Ova odluka bit će objavljena na mrežnoj stranici Škole suvremenog plesa Ane Maletić u Zagrebu i mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Ista će biti dostavljena  svim kandidatima.

III.

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

Ravnateljica:

Normela Krešić-Vrkljan, prof.