VAŽNA OBAVIJEST-kraj nastavne godine (podjela svjedodžbi, upis u viši razred)

Autor: Administrator , 15. 6. 2015.

MOLIMO UČENIKE DA PRIJE ZAVRŠETKA NASTAVNE GODINE:

1. PODMIRE EVENTUALNA DUGOVANJA
  2. VRATE KLJUČEVE OD ORMARIĆA (ako su preuzeti)
  3. VRATE KOSTIME (ako su preuzeti)
  4. VRATE CD-e/DVD-e/KNJIGE (ako su preuzeti).

PODJELA SVJEDODŽBI

za 1., 2., 3. osnovne i Pripremni, 1., 2., 3., 4. razred srednje Škole

održat će se 24.06.2015. godine u terminima od 09:00-13:00 te od 15:00-19:00.

PODJELA SVJEDODŽBI

za 4. razred osnovne održat će se 24.06. u 18:30 sati.

RODITELJSKI SASTANAK

za 4. razrede i pripremni razred održat će se isti dan u 19:00 sati. TEMA: upis u srednju školu.

PRILIKOM PREUZIMANJA SVJEDODŽBI,  POTREBNO SE UPISATI U VIŠI RAZRED

(IZUZEV ČETVRTOG OSNOVNE I PRIPREMNOG RAZREDA (tekuće školske godine) KOJI IZLAZE NA AUDICIJU 01.07.2015. GODINE TE SE UPISUJU SUKLADNO ODLUCI O UPISU).

UPISI U VIŠI RAZRED ŠKOLE

Ukoliko na upise dolaze UČENICI  bez pratnje roditelja:

Prije dolaska: na web stranici Škole (www.skolaanemaletic.hr) ili u tajništvu Škole mogu preuzeti UPISNICU (posebno je za osnovnu, posebno za srednju školu), UGOVOR O IZNOSU PARTICIPACIJE (2 primjerka-jedan Školi, jedan roditeljima učenika/ce), SUGLASNOST RODITELJA O KORIŠTENJU OSOBNIH PODATAKA.

Roditelji gore navedenu dokumentaciju moraju ispuniti (sve rubrike upisnice) te iste potpisati.

Ukoliko na upise dolazi RODITELJ osobno, dokumentaciju (UPISNICU, UGOVOR, SUGLASNOST) može preuzeti od upisnog povjerenstva / tajnice  /računovotkinje / na web stranici Škole (www.skolaanemaletic.hr).

U oba slučaja, na upisu je potrebno uplatiti u Školi 100,00 kn na ime upisnine (upisno povjerenstvo i/ili računovodstvo).

BITNO: prilikom upisa potrebno je dostaviti i podatak o turnusu u općeobrazovnoj školi zbog izrade rasporeda (ako se isti u tom trenutku još ne zna, treba javiti najkasnije do kraja kolovoza razredniku/ci).