Obavijest o roditeljskom sastanku za učenike 4. razreda osnovne škole, pripremnih razreda srednje škole te zaintersiranih roditelja čija se djeca planiraju upisati u Pripremni i 1. razred srednje škole

Autor: Administrator , 7. 6. 2016.

Poštovani roditelji,

10. lipnja 2016. godine (petak) u 18:30 sati održat će se roditeljski sastanak za učenike 4. razreda osnovne škole, Pripremnih razreda srednje škole te sve zainteresirane roditelje čija djeca planiraju ići na audiciju za pripremni i 1. razred srednje škole.

Na sastanku ravnateljica planira upoznati sve prisutne s procesom upisa u pripremni i 1. razred srednje škole, od prijava u aplikaciju upisi.hr, audicije, potrebne dokumentacije za upis. Slobodno možete pripremiti pitanja za ravnateljicu.

Vidimo se!