OBAVIJEST-PODJELA SVJEDODŽBI I UPISI U VIŠE RAZREDE-SREDNJA ŠKOLA

Autor: Administrator , 14. 6. 2016.

Poštovani,

podjela svjedodžbi za srednju školu i upisi u više razrede srednje škole (2., 3. i 4. razred) održat će se u petak, 17.06.2016., prema slijedećem rasporedu:

Pripremni A i B (razrednica: Hilari Strugar)- u 11 sati
1. A i B (razrednica Oksana Čuljat)- od 16 do 18 sati
2. A., B. i C (razrednice Ivančica Janković i Gordana Svetopetrić)- podjela svjedodžbi održat će se u četvrtak, 16.06.2016. u 19:00 sati, upisi će se održati u petak (17.06.) od 9 do 13 i od 14 do 18
3. B (razrednik Ivo Matijević)- od 9 do 13 sati

U vrijeme podizanja svjedodžbi vršit će se i upisi (osim za druge razrede). Upisna dokumentacija nalazi se pod rubrikom Upisi. Za upis potrebna je upisnica za srednju školu, ugovor o participaciji za učenike, u 2 primjerka te suglasnost za korištenje podataka. Molimo roditelje da OBAVEZNO potpišu svu dokumentaciju i popune sve rubrike. Učenici sami mogu donijeti upisni materijal, ali isti mora biti ispunjen i potpisan od strane roditelja/staratelja. Prilikom upisa plaća se upisnina u iznosu od 100 kn. Podsjećamo roditelje da podmire dugovanja participacije kako bismo učenicima mogli izdati svjedodžbe.

Vidimo se!