OSNOVNA ŠKOLA-AUDICIJA ZA UPIS U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE-JESENSKI ROK

Autor: Administrator , 25. 8. 2017.

Audicija za upis u 1. razred OSNOVNE škole održat će se u utorak, 05. rujna 2017. godine od 18:00 sati u prostorijama Škole.

Audiciji mogu pristupiti djeca koja su završila 3. razred osnovne škole (općeobrazovna škola).

Molimo roditelje da izvrše predbilježbu djeteta na mail: skola@skolaanemaletic.hr ili na broj telefona 01/4670400 do 04. rujna 2017. godine do 15:00 sati.

U odnosu na broj prijavljenih kandidata, formirat će se grupe za audiciju gdje će svaka grupa dobiti svoj točan termin audicije. (točni termini biti će objavljeni na webu, npr. grupa A u 18:00 sati, grupa B u 18:30 sati itd.)

Na audiciju je potrebno donijeti ispunjenu prijavnicu koja se nalazi u privitku (prijavnica se ne šalje na mail za predbilježbe, već se donosi na samu audiciju).

Dodatne informacije možete pronaći putem letka koji se nalazi u privitku.

Vidimo se!