VAŽNA OBAVIJEST - PARTICIPACIJA OD OŽUJKA 2020. GODINE

Autor: Marija Bajo, 26. 4. 2020.

Poštovani roditelji naših polaznika pripremnih programa, kao i naših učenika osnovne i srednje škole,

obavještavamo vas da je zbog obustave izvođenja nastave u Školi te uspostave nastave na daljinu, Školski odbor Škole suvremenog plesa Ane Maletić (uz suglasnost gradonačelnika Grada Zagreba) na sjednici održanoj dana 10. travnja 2020. godine donio Odluku o izmjeni Odluke o cijeni obrazovanja za školsku godinu 2019./2020. na način da se iznos participacije umanji za mjesec ožujak za 50 % iznosa te da se naplata preostalih mjesečnih iznosa participacije obustavlja do opoziva Odluke Vlade Republike Hrvatske.

Uprava Škole