UPUTE ZA ŠKOLSKU GODINU 2020. / 2021.

Autor: Marija Bajo, 5. 9. 2020.

U privitku ove vijesti možete pronaći dokumente koje je objavilo Ministarstvo znanosti i obrazovanja, a preporuke izdao Hrvatski zavod za javno zdravstvo u vezi početka nastave u sljedujućoj školskoj godini.

Molimo sve učenike koji boluju od kroničnih bolesti i učenike koji žive u kućanstvu s osobama koje imaju kronične bolesti prema popisu bolesti navedenih u dokumentu “Bolesti i zdravstvena stanja koja mogu povećati rizik za teže oblike bolesti Covid-19”, da nabave potvrdu svog liječnika prema uputama HZJZ-a te istu pošalju e mailom na skola@skolaanemaletic.hr, najkasnije do 9. rujna.

Hvala!

Prilikom ulaska u školu, na hodniku, odlaska i dolaska s toaleta, učenici su obvezni nositi masku.

Na poveznici možete pročitati odluku kojom napominjemo da smo nužno svi obavezni pridržavati se uputa.

Ostanimo odgovorni!