preskoči na sadržaj

Škola suvremenog plesa Ane Maletić Zagreb

 > Naslovnica
Vijesti

Raspored A turnus ujutro 2020. / 2021.

Autor: Marija Bajo, 26. 9. 2020.

Molimo učenike osnovne i srednje škole da ponovno provjere objavljeni raspored - A turnus ujutro.

Pisani raspored još jednom je objavljen i za učenike prvih razreda osnovne i srednje škole, Pripremni razred i niže razrede koji imaju nastavu u Palmotićevoj.

Ostali učenici pronaći će raspored u tablici u boji koja se nalazi u privitku vijesti (klik na više).

OSNOVNA ŠKOLA

1.A  ponedjeljak, utorak, petak:  8:00 – 9:20, plesni predmeti, Škola

       ponedjeljak: 9:35 – 10:25, Glazbeni (nakon plesa), Škola

 

1.B  ponedjeljak, četvrtak: 15:00 – 17:00, plesni predmeti, Palmotićeva

        utorak: 15:30 – 16:20, Glazbeni, Škola

 

1.C  ponedjeljak, četvrtak : 17:15 – 19:15, plesni predmeti, Palmotićeva

        srijeda : 16:20- 17:50, Glazbeni, Škola

 

2.B  utorak: 15:00 – 16:20, plesni predmeti, Palmotićeva

2.C  utorak: 16:35-19:15, plesni predmeti, Palmotićeva


SREDNJA ŠKOLA

PRIPREMNI razred (kombinirani razred u dva turnusa, nastava se održava u Školi)

Ponedjeljak: 8:00 – 9:20, Glazbeni; 16:35 – 17:55, Tehnika

                  18:00 – 19:20, Klasični balet

                  19:35 – 20:55, Ples (svi učenici/e Pripremnog)

Utorak: 18:20 – 19:40, Glazbeni

            19:40 – 21:00, Ritmika (svi učenici/e Pripremnog)

Srijeda : 18:10 – 19:40, Ples

             19:40 – 21:00, Tehnika (svi učenici/e Pripremnog)

Četvrtak: 19:30 – 20:50, Klasični balet (svi učenici/e Pripremnog)

Petak: 8:00 – 9:20, Tehnika

          9:20 – 10:40, Ples

          10:55 – 12:15, Klasični balet


1.sr.B

Ponedjeljak: 15:00 – 16:20, Suvremena plesna tehnika

                   16:20 – 17:40, Glazbeni

Utorak: 15:00 – 16:20, Klasični balet

            16:20 – 17:40, Ples-Laban

Srijeda:  17:55 – 19:15, Ritmika

Četvrtak: 15:00 – 16:20, Suvremena plesna tehnika

Petak: 15:00 – 16:20, Ples-Laban

          16:20 – 17:40, Klasični balet


1.sr.A

Ponedjeljak: 1.GRUPA  8:35-9:35 Ples-Laban; 9:35-10:35 Klasični balet

                   2.GRUPA 9:35-10:35 Ples-Laban; 10:35-11:35 Klasični balet

                   3.GRUPA 10:35-11:35 Ples-Laban; 11:35-12:35 Klasični balet

Utorak: 1.GRUPA  8:00 – 9:00 Suvremena plesna tehnika

            2.GRUPA 9:00 – 10:00, Suvremena plesna tehnika

            3.GRUPA 10:00 – 11:00, Suvremena plesna tehnika

Petak: 8:00 – 9:20, Glazbeni (svi)

          9:35 – 11:05, Ritmika (svi)


1.sr.C  Plesni predmeti (temeljni program)

Ponedjeljak: 16:35 – 17:55, Suvremena plesna tehnika

                   17:55 – 19:15, Ples-Laban

Utorak: 17:55- 19:15, Klasični balet

Srijeda: 17:55 – 19:15, Ritmika

Četvrtak: 16:35 – 17:55, Ples-Laban

              17:55 – 19:15, Glazbeni

Petak: 16:20 – 17:40, Klasični balet

          17:40 – 19:00, Suvremena plesna tehnika


 2.sr.B

Petak: 15:00-16:20, Ples-Laban, Palmotićeva

2.sr.C

Petak: 16:35-17:55 Ples-Laban, Palmotićeva

          17:55-19:15, Suvremena plesna tehnika, Palmotićeva         


 




Priloženi dokumenti:
A_ujutro_turnus_-_raspored_2020-2021.xls (170.00 KB)




POSJETITE
 
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
 
 > Naslovnica
CMS za škole logo
Škola suvremenog plesa Ane Maletić Zagreb / Laginjina 13, HR-10000 Zagreb / www.ss-suvremenogplesa-amaletic-zg.skole.hr / ured@ss-suvremenogplesa-amaletic-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju