preskoči na sadržaj

Škola suvremenog plesa Ane Maletić Zagreb

 > Naslovnica
Vijesti

Raspored B turnus ujutro 2020. / 2021.

Autor: Marija Bajo, 4. 10. 2020.

Molimo učenike osnovne i srednje škole da ponovno provjere objavljeni raspored - B turnus ujutro radi manjih izmjena i naknadnih podjela većih razreda u skupine.

Pisani raspored još jednom je objavljen i za učenike prvih razreda osnovne i srednje škole, Pripremni razred i drugi A razred osnovne škole.

Ostali učenici pronaći će raspored u tablici u boji koja se nalazi u privitku vijesti (klik na više).


OSNOVNA ŠKOLA

1.A  ponedjeljak, četvrtak: 15:00 – 17:00, plesni predmeti, Palmotićeva

       srijeda: 16:20 – 17:20, Glazbeni, Škola

 

1.B  ponedjeljak, srijeda, petak : 8:00 – 9:20, plesni predmeti

       petak : 9:35 – 10:25, Glazbeni (nakon plesa)

 

1.C  ponedjeljak, četvrtak : 17:15 – 19:15, plesni predmeti, Palmotićeva

       srijeda : 18:20 – 19:05 (1. grupa), Glazbeni, Škola

                    19:05 – 19:50 (2. grupa), Glazbeni, Škola

                 

2.A  utorak: 15:00 – 17:40, plesni predmeti, Palmotićeva

       srijeda: 17:35 – 18:50 (1. grupa), Glazbeni, Škola

                   18:50 – 20:05 (2. grupa), Glazbeni, Škola

       petak: 18:10 – 19:30, plesni predmeti, Palmotićeva


SREDNJA ŠKOLA

PRIPREMNI razred (kombinirani razred u dva turnusa, nastava se održava u Školi)

Ponedjeljak:  8:00-9:20, Tehnika (samo Pr.b)

                    17:55 – 19:15, Tehnika (samo odjeljenje Pr.A)

                    19:30 – 20:50, Glazbena kultura (svi učenici/e Pripremnog)

Srijeda :  19:40 – 21:00, Ples (svi učenici/e Pripremnog)

Četvrtak:  17:55 – 19:15, Ritmika (samo odjeljenje Pr.A)

               19:30 – 20:50, Klasični balet (svi učenici/e Pripremnog) 

Petak: 8:00 – 9:20, Tehnika

Subota: (svi učenici/e Pripremnog)

            8:30 – 9:50, Klasični balet

            9:50 – 11:10, Ritmika

            11:10 – 12:30, Ples


1.sr.A

Ponedjeljak: 15:00 – 16:20, Klasični balet, Škola

                       16:20 – 17:40, Glazbeni, Škola

Utorak: 17:55 – 19:15, Suvremena plesna tehnika, Palmotićeva

Srijeda: 15:00 – 16:20, Ples-Laban, Palmotićeva

            16:20 – 17:40, Suvremena plesna tehnika, Palmotićeva

            17:40 – 19:00, Ritmika, Palmotićeva

Četvrtak: 15:00 – 16:20, Klasični balet, Škola

Petak: 15:00 – 16:20, Ples-Laban, Palmotićeva

           16:20 – 17:40, Suvremena plesna tehnika, Palmotićeva


1.sr.B

Utorak:  8:00 – 9:20, Glazbena umjetnost

              9:35 – 10:55, Suvremena plesna tehnika

              10:55 – 12:15, Ples-Laban

Srijeda: 9:35 – 10:55, Klasični balet

Četvrtak: 8:00 – 9:20, Ples-Laban

              9:20 – 10:40, Suvremena plesna tehnika

Petak: 8:00 – 9:20, Klasični balet

          9:20 – 10:40, Ritmika


1.sr.C  Plesni predmeti (temeljni program)

Ponedjeljak: 16:35 – 17:55, Ritmika

                   17:55 – 19:15, Suvremena plesna tehnika

Utorak: 17:55- 19:15, Klasični balet

Srijeda:  15:00 – 16:20, Ples-Laban

Četvrtak: 16:20 – 17:40, Glazbena umjetnost

               18:10- 19:30, Klasični balet

Petak: 15:00 – 16:20, Suvremena plesna tehnika

          16:20 – 17:40, Ples-Laban


 




Priloženi dokumenti:
B_ujutro_turnus_-_raspored_2020-2021.xls (167.00 KB)




POSJETITE
 
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
 
 > Naslovnica
CMS za škole logo
Škola suvremenog plesa Ane Maletić Zagreb / Laginjina 13, HR-10000 Zagreb / www.ss-suvremenogplesa-amaletic-zg.skole.hr / ured@ss-suvremenogplesa-amaletic-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju