UPIS U SREDNJU ŠKOLU

Autor: Marija Bajo, 5. 6. 2019.

Učenici koji ove godine ne završavaju 8. razred, a htjeli bi upisati Pripremni razred ili prvi razred srednje škole trebaju dostaviti u Školu suvremenog plesa Ane Maletić  svoj OIB radi aktiviranja (putem e-mail adrese:skola@skolaanemaletic.hr).
Učenici obavezno moraju pribaviti svoj elektronički identitet (CARNet) u općeobrazovnoj školi (osnovnoj ili srednjoj, ovisno koju učenik pohađa).
Elektronički identitet se sastoji od korisničkog imena i lozinke. Nakon prve prijave učenik dobiva PIN na broj mobitela. Nakon aktiviranja i prijave u sustav pomoću elektroničkog identiteta mogu prijaviti željeni program.
Sve ostale informacije pogledajte u tablicama ispod teksta.

UČENICI SE PRIJAVLJUJU I UPISUJU U PRIPREMNI I I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2019./2020. ELEKTRONIČKI PUTEM MREŽNE STRANICE NACIONALNOG INFORMACIJSKOG SUSTAVA PRIJAVA I UPISA U SREDNJE ŠKOLE www.upisi.hr, A NA TEMELJU NATJEČAJA KOJI OBJAVLJUJE ŠKOLA.

LJETNI UPISNI ROK

Početak prijava kandidata u sustav 27.5.2019.

Završetak registracije za kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH 14.06.2019.
POČETAK PRIJAVA obrazovnih programa 26.6.2019.
ZAVRŠETAK PRIJAVE obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere 30.06.2019.

Za pristup audiciji potrebno je u Školu donijeti: nalaz i mišljenje specijaliste ortopeda (sukladno Jedinstvenom popisu zdravstvenih kontraindikacija srednjoškolskih obrazovnih programa u svrhu upisa u I. razred srednje škole), fotografiju radi lakšeg utvrđivanja identiteta te ispuniti Prijavnicu za prijamni ispit (dohvatiti na web stranici Škole).

AUDICIJA će se održati:
02.07.2019. u 9:00 sati za Pripremni razred
03.07.2019. u 9:00 sati za 1. razred srednje škole

Rok za dostavu dokumentacije redovitih učenika (stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti kojima se ostvaruje dodatna prava za upis)  26.06.2019.
Dostava osobnih dokumenata i svjedodžbi za kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH 27.05.2019. - 26.06.2019.
Unos prigovora na unesene osobne podatke, ocjene, natjecanja, rezultate dodatnih provjera i podatke na temelju koji se ostvaruju dodatna prava za upis 08.07.2019.
Brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete 09.07.2019.
Početak ispisa prijavnica 10.07.2019.

KRAJNJI ROK ZA ZAPRIMANJE POTPISANIH PRIJAVNICA; Brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete ili dostavili prijavnice 12.07.2019.
Objava konačnih ljestvica poretka 13.07.2019

LJETNI UPISNI ROK