PREDAJA ZAMOLBI

Autor: Marija Bajo, 8. 9. 2020.

Dragi učenici i roditelji,

s obzirom na epidemiološke mjere, ovim putem vas obavještavamo o načinu predavanja zamolbi u novoj školskoj godini.

Formular zamolbe možete pronaći u nastavku vijesti (klik na više) koju, nakon ispunjavanja, šaljete na školski mail – skola@skolaanemaletic.hr.

Zamolbe svih vrsta (umanjenje participacije, pohađanje oba smjera, izborni i fakultativni predmeti, itd.), a vezane za tekuću školsku godinu, zaprimaju se isključivo do 30. rujna.

Potvrde (prijevoz, dječji doplatak, stipendije) će biti poslane na vašu e-mail adresu idući radni dan, a odluke kad o njima bude odlučeno.

Potvrdu za odgovaranje po dogovoru ispunjava razrednik, ako vam je potrebna, molimo da se obratite svom razredniku u našoj Školi.

Formulare utvrđivanja mogućnosti sufinanciranja te potvrde za sufinanciranje međumjesnog javnog prijevoza učenika SŠ možete možete pronaći u izborniku internet stranice >Dokumentacija>Prijevoz učenika.

Uprava Škole

Priloženi dokumenti: