PLESNA RADIONICA

Autor: Marija Bajo, 15. 12. 2021.

Pred blagdanske praznike, punom parom! Ovaj vikend u školi je održana radionica sa slovenskom koreografkinjom.

Vita Osojnik (1976.) je plesačica, koreografgkinja, nastavnica, mentorica, ali i umjetnica u polju uličnog teatra. U tom polju je trenutno najviše i najintenzivnije uključena kao izvođačica i koreografkinja u svojoj karijeri.

Na iznimno zadovoljstvo nastavnika i učenika u našoj školi je bila gošća koja je mladim plesačima održala radionice u vidu pripreme za predstavu HORDA. Ovu predstavu će učenici trećih i četvrtih razreda srednje škole izvesti u sklopu predmeta Scenska praksa koju pripremaju nastavnice Eni Vesović, Irena Mikec i Nataša Jurišić.